forum o naszych kolanach

Teraz jest 29 mar 2024, o 00:12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: 4flex (i inne kolageny)
PostNapisane: 30 lis 2014, o 22:45 
Offline

Dołączył(a): 30 lis 2014, o 22:42
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Z własnego doświadczenia wiem, że 4flex jest na prawdę skuteczny. Z pół roku męczyłem się z okropnym, przeszywającym bólem kolana. Znajoma poleciła mi ten suplement i już po 2 miesiącach ból trochę zelżał.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 4flex (i inne kolageny)
PostNapisane: 1 gru 2014, o 23:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2013, o 01:47
Posty: 30
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Chondro II-III, kolano po artroskopii 2011, problemy z kręgosłupem i biodrem,operacja kręgosłupa 2013 -implant L5-S1
Po wielu doświadczeniach mam taka opinię. Młodemu i "zdrowemu"czyli w niezbyt zaawansowanej chorobie preparat chemiczny lub naturalny(oczywiście ma przewagę w przyswajalności) może pomóc jak niektóre witaminy. Zalecane są długotrwałe kuracje czyli: drenują kieszeń i nieobojętne dla żołądka. Vitafon i lampy kolagenowe-jak w przypadku pierwszych preparatów najpierw wielkie ach a potem dystans. Czy przypadkiem lampy kolagenowe nie maja działania płytkiego, naskórnego? Jeżeli problemy z tkanka łączną zw. są kolagenozą to stosowanie lampy można przyrównać do smarowania kremem. Uparcie tez chcę wierzyć, że coś wspomoże proces produkcji kolagenu (dla mnie ważnego także ze względu na kręgosłup). Choćby na zasadzie placebo. Byle pieniędzy starczyło, samozaparcia i zdrowia.Wiele naturalnych produktów: galarety, dzika róża itp. można wcinać. Może w długotrwałej diecie ratunek. Póki co nic nie zostało potwierdzone naukowo, może będzie.

_________________
ZDEFASONOWANA


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 4flex (i inne kolageny)
PostNapisane: 2 gru 2014, o 17:14 
Offline

Dołączył(a): 27 lis 2014, o 12:28
Posty: 2
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Niezdiagnozowany ból kolan
Poczytałem trochę o kolagenie i są na jego temat skrajnie różne opinie, niektórzy zachwalają pod niebiosa (co widać tez na forum), inni twierdzą że podawany doustnie nie ma prawa działać. Mimo to spróbuję jedną kurację i zobaczymy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 4flex (i inne kolageny)
PostNapisane: 23 lut 2016, o 19:34 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2016, o 16:10
Posty: 5
Lokalizacja: Lubuskie
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Oglądałam jeden z wykładów "doktora" Zięby ( do znalezienia na you tube) o suplementacji w ubytkach chrząstki. Próbuję, ale o skuteczności będzie można coś powiedzieć za może rok. Cały czas mam gdzieś z tyłu głowy lęk, że to tylko kolejna metoda drenowania naszej kieszeni.
Ktoś próbował?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 4flex (i inne kolageny)
PostNapisane: 23 kwi 2016, o 21:07 
Offline

Dołączył(a): 10 kwi 2016, o 16:25
Posty: 3
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: niestabilość rzepki pomimo operacji, zrewane więzadła przednie i tylne
A ten http://sklep.spirulina.pl/produkty/kola ... drna-skora ma kolagen I i Ii typu wraz z kapsułkami z kwasem hialuronowym hakwashialuronowy.pl nie wychodzk tanio ale moze jesg cos warte.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 4flex (i inne kolageny)
PostNapisane: 11 wrz 2016, o 16:23 
Offline

Dołączył(a): 9 wrz 2016, o 21:53
Posty: 1
Lokalizacja: Gdynia
Typ użytkownika: Sympatyk
Tutaj jest wszystko ładnie opisane: http://niezniszczalnestawy.pl/4flex-cen ... wskazania/
Przeciwskazania, cały "test" można powiedzieć. Ja osobiście nie stosowałem, ale chyba kupię przynajmniej na próbę :) A potem opiszę tutaj moje wrażenia...

_________________
Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 4flex (i inne kolageny)
PostNapisane: 2 lis 2016, o 21:22 
Offline

Dołączył(a): 2 lis 2016, o 21:16
Posty: 2
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Niezdiagnozowany ból kolan.
Ja trafiłem na taką recenzje http://polecanesuple.pl/4flex/ w necie i teraz już sam nie wiem czy warto kupować 4flexa czy nie :|


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 4flex (i inne kolageny)
PostNapisane: 5 kwi 2017, o 18:52 
Offline

Dołączył(a): 28 sie 2016, o 10:01
Posty: 8
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
A taką maść/krem Osteoren ktoś z Was stosował? Ostatnio chłopaki na siłowni o niej mówili i zastanawiam się czy nie nabyć. Ćwiczę regularnie, więc bóle stawów i mięśni częso mi się przydarzają...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 4flex (i inne kolageny)
PostNapisane: 7 mar 2019, o 14:39 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2019, o 14:16
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Ból kolana po zerwanym więzadle krzyżowym.
Dzień dobry,

Od ostatniego wpisu minęło już trochę czasu. Chciałabym zapytać - czy coś na rynku suplementów/leków na stawy się zmieniło? Czy są jakieś lepsze propozycje? Widziałam, że szeroko reklamowany jest ProFlexen, np. tutaj: https://zdrowitek.pl/proflexen-naturalne-wzmocnienie-stawow-recenzja-i-opinie/. Czy ktoś to stosował?

Ja brałam kilka kolagenów, chondroitynę, glukozaminę... od różnych producentów i poprawa - owszem była, ale raczej "bez szału". Chcę wzmocnić stawy po zerwanym ACL-u. Sporo jeżdżę na rowerze i obawiam się, że narobię sobie krzywdy jak nie wdrożę dodatkowej suplementacji (coraz częściej pojawia się ból w kolanie).

Będę wdzięczna za każdą pomoc,

Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL