forum o naszych kolanach

Teraz jest 19 mar 2024, o 07:06

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: rehablilitacja w Carolinie
PostNapisane: 11 gru 2013, o 18:59 
Offline

Dołączył(a): 11 gru 2013, o 14:23
Posty: 19
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: nieznane bóle kolana i nogi po rekonstrukcji acl
Witam
Piszę ten wątek z myślą że przeczyta go Ewa i coś mi doradzi
Jestm po rekonstrukcji ACL i mam duże problemy bólowe, głównie w okolicy rzepki ale też ból kości. Po przeszukaniu neta wiem że opcji może być dużo - nierównowaga mięśniowa, boczne przyparcie rzepki, zmiany zwyrodnieniowe i pewnie kilka innych. Jestem wstępnie umówiony na rehabilitację (na NFZ) w Carolinie ale dużo jest sygnałów, że głównie zależy im na kasie a po drugie Ewa pisała że rehabilitanci mają dwóch pacjętów naraz i niewiele przejmują się pacjentami.
Jestem z poza Warszawy i specjalnie chcę przyjechać do stolicy aby ktoś mi pomógł stawiając trafną diagnozę i właściwie przeprowadził rehabilitację ale mam troche wątpliwości czy Carolina to dobry wybór
Ewo jeśli przeczytasz ten wątek będę wdzieczny za jakieś info


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: rehablilitacja w Carolinie
PostNapisane: 30 gru 2013, o 21:44 
Offline

Dołączył(a): 30 gru 2013, o 11:25
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: acl, łąkotka
Witam ,

Pozwoliłam sobie odpowiedzieć na powyższy post , z racji własnego doświadczenia i polecenia gabinetu nie tylko w stolicy i pobliskich miejscowościach.
Słyszałam pozytywne opinie o Carolinie, jednak tylko na temat prywatnej rehabilitacji. Rehabilitacja z NFZ wygląda tam zapewne tak samo jak w każdym innym miejscu - bez indywidualnego podejścia do pacjenta, które moim zdaniem jest priorytetowe. Takie podejście uzyskałam w przypadku własnej rehabilitacji , po rekonstrukcji ACL w Centrum - Synergia mieszczącego się w Chorzowie. Synergia to gabinet, który oferuje indywidualną fizjoterapię wg najwyższych standardów. Rehabilitowałam się w Synergii przez 2,5 miesiąca. Podejście, obsługa i zajmowanie się pacjentem bardzo profesjonalne. Prowadzi go wyspecjalizowana i doświadczona kadra terapeutów, która stale podnosi swoje kwalifikacje. Każda 2 godzinna sesja zindywidualizowana pod daną osobę oraz uraz, terapeuta kontroluje zadane ćwiczenia, koryguje oraz zadaje "zadanie domowe". Synergia dodatkowo jest bardzo dobrze wyposażona w różnego rodzaju nowoczesny sprzęt , co uatrakcyjnia rehabilitację. Polecam również ze względu na miłą atmosferę; http://www.centrum-synergia.pl/

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: rehablilitacja w Carolinie
PostNapisane: 13 sty 2014, o 18:33 
Offline

Dołączył(a): 11 gru 2013, o 14:23
Posty: 19
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: nieznane bóle kolana i nogi po rekonstrukcji acl
Witam
Byłem w Carolinie i z przykrością muszę stwierdzić, że to nie jest klinika a firma, która ma przynosić dochody. Ich polityka jest taka, że jeśli nie chcesz nam zapłacić za prywatą rehabilitację to zapłacisz przynajmniej za konsultację ortopedyczną. Jeżeli ktoś ma nadzieje na rehabilitację w Carolinie na NFZ to musi się liczyć z tym, że wcześniej wyślą go na komercyjną wizytę (200zł) do ortopedy, a i tak nie będzie miał pewności, że dostanie skierowanie na rehabilitację.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL