forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 19:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Synocrom- prosze o pomoc
PostNapisane: 27 kwi 2012, o 21:44 
Offline

Dołączył(a): 27 kwi 2012, o 21:36
Posty: 2
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Witam. Dzisiaj miałam 1 zastrzyk Synocrom, tyle ze nie wykonywał mi go lekarz tylko praktykantka (sama nie wiem jak to sie stało, ze sie zgodziłam) . Podczas zastrzyku ból był nie do zniesienia (miałam wrażenie jakby w kosc mi sie wkuwano) Teraz wystepuje u mnie ogromny ból kolana, i dodatkowo w miejscu w ktorym mialam zastrzyk mam bolesne twarde zgrubienie i od czasu do czasu czuje "prad" ktory przechodzi mi od kolana do kostki:( nie wiem czy tak powinno byc, zaczynam sie martwic:(


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Synocrom- prosze o pomoc
PostNapisane: 27 kwi 2012, o 22:17 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2010, o 20:12
Posty: 375
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Najlepiej by bylo jakbys zglosila sie do lekarza ktory Cie prowadzi. A ze nadszedl weekend to ewentualnie pozostaje wizyta na SORze..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Synocrom- prosze o pomoc
PostNapisane: 28 kwi 2012, o 13:13 
Offline

Dołączył(a): 27 kwi 2012, o 21:36
Posty: 2
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Dzisiaj z kolanem juz troche lepiej, chodz blokowanie i "przeskakiwanie" ktore mialam przed przyjeciem zastrzyku nadal wystepuje. W sumie zaczynam sie zastanawiac czy te zastrzyki cos mi pomoga, poniewaz jakis czas temu robilam MR i oto jego wynik (W rogu tylnym łąkotki przysrodkowej widoczny linijny, slabo zaznaczony poprzeczny podwyższony sygnal, podejrzany w kierunku uszkodzenia. W poblizu łąkotki bocznej widoczny zbiornik plynowy srednicy 4mm (torbielka). Nieznaczna ilosc plynu w stawie. Nieco pogrubiałe więzadło krzyżowe przednie). A z tego co piszą w internecie to Synocrom na łąkotki chyba wiekszego wplywu nie ma?... Dodam również, ze bedąc wczesniej u innego lekarza proponowal mi zabieg.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL