forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 16:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: bolące kolano po złamaniu kłykcia piszczela
PostNapisane: 11 maja 2016, o 13:58 
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2016, o 13:36
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Niezdiagnozowany ból kolana
Witam serdecznie...
Chciałem zasięgnąć waszej opinii z uwagi na fakt, iż byłem już u czterech lek. ortopedów i do tej pory tak naprawde nie wiem na ile moje niezupełne złamanie kłykcia kości strzałkowej jest poważne...
Jakiś czas temu podczas gry w piłkę doznałem bocznej boleści kolana, oczywiście myslałem, że ból sam przedzie ale po tygodniu chodzenie zgłosiłem sie do lekarza gdzie wykonano badanie, RTG, USG i stwierdzono podejrzenie złamania główki strzałki. Następnie udałem sie do kolejnego ortopedy który stwierdził, że nic mi nie jest i jest to tylko silne stłucznie bo na zdjęciu nic nie widać :| Kolejny lek równiez stwierdził, że nic mi nie jest, a noga nadal bolała. Na własną ręke zrobiłem rezonans magnetyczy kolana lek. opisujący stwierdził silny obrzęk kości strzałkowej-sugetia złamania. Udałem sie do kolejnego ortopedy, który zauważył na rezonansie złamanie niezupełne kłykcia piszczela. Nie mam gipsu tylko zalecone chodzenie w ortezie i o kulach, jest to już piaty tydz od złamania, a 28.05 b.r mam ślub, czy myslićie, że za około tydz bede mogł próbować chodzić, czyli po 6 tyg??
Kolejna niepokojącą sprawę mam taką, żę od wczoraj pod kolanem na przedniej czesci piszczela pojawił mi sie twardy guz, narośl która podczas zginania boli i nie wiem co z ty robić??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL