forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 16:21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dr. Jakub Zachara - Wyszków
PostNapisane: 11 sie 2014, o 19:47 
Offline

Dołączył(a): 10 sie 2014, o 13:39
Posty: 8
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: od 9 lat skręcenie stawu kilka zwichnięć rzepki
2 artroskopie przycięcie troczków rzepki
uszkodzenia chrząstki, do translokacji
prawe nawykowe wypadanie rzepki, do
translokacji. Od 9 lat nawracające urazy
W wyszkowskim szpitalu (ulica KEN ileś tam) Przyjmuje wspaniały chirurg - ortopeda Jakub Zachara. Bardzo ludzki przyjemny człowiek, z ogromną wiedzą i powołaniem. Kolejki do niego ustawiają się kilometrowe, zdarzyło mi się raz czekać 6 czy 7 godzin, ale wiadomo, NFZ sprawdza czy na prawdę ktoś jest chory czy tylko udaje, a generalnie do takiego lekarza warto czekać tyle:). Gdy potrzeba podtrzyma na duchu, gdy potrzeba opie*rzy równo, ale tak, że zawsze wyjdziesz z gabinetu z uśmiechem. Przy tym wszystko fachowo wytłumaczy, tak że człowiek wie o co chodzi, jak dalej się leczyć, jak rehabilitować, czego się spodziewać. Nie jest specjalistą od kolan, ale po pierwsze ma na ich temat ogromną wiedzę i nigdy nie podejmie się czegoś czego nie jest w stanie zrobić ale jeśli jest choć jedno miejsce na świecie, w którym robią coś takiego to Ci je poleci. Zawsze gdy przyjeżdżałem do niego ze świeżym urazem, bez zapisu to przyjmował mnie bez żadnego ale, kiedyś zapytałem się czy tak można, odpowiedział mi, że nie potrafiłby sobie w lustrze spojrzeć w oczy gdyby nie przyjął cierpiącego człowieka. Dla mnie to taki trochę 'Lekarz z Leśnej Góry':).


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL