forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 14:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Propozycja
PostNapisane: 28 lip 2009, o 19:24 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2009, o 19:02
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Witam.

Jestem administratorem forum o chondromalacji.
http://chondromalacja.forumowisko.net/
W swoich szeregach mamy już 100 użytkowników, tym samym stanowimy największe forum o tej chorobie w Polsce - następne jest na gronie które ma 23. Ponadto istniejemy już od kwietnia i prężnie się rozwijamy, co miesiąc dołącza ponad 20 nowych userów. Google pozycjonuje nas do tego dość dobrze.
To tyle jeżeli chodzi o nas.

Chciałem zaproponować wam współprace na bliżej jeszcze nie określonych zasadach. Jednakże liczę na fuzje tych dwóch stron.

Co wy na to?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Propozycja
PostNapisane: 29 lip 2009, o 17:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 maja 2009, o 16:43
Posty: 1065
Lokalizacja: Wrocław
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Zm. zwyrodnieniowe
Chondromalacja III-IV
Boczne przyparcie rzepki
Reaktywne zapalenie stawów (?)
Cześć Arthas :-)

wystartowaliśmy mniej więcej w tym samym czasie i rzeczywiście tematyka jest zbliżona, ale jak widzisz inna, podobnie jak koncepcja działania.

Proponuje współpracę rozpocząć od przyjaznego współistnienia :-), a w międzyczasie zastanowiać się czy i jak chcemy zacieśniać więzi. Fuzja to dość daleko idąca propozycja ;-).

Przez przyjazne współistnienie mam na myśli na przykład niekopiowanie informacji tylko używanie linków, jeśli chcemy wykorzystać dokonania drugiej ze stron. Celem powinna być rzetelna informacja, jak również wnoszenie czegoś nowego :-). Przynajmniej taki jest mój. Tutaj uderzam się w pierś, gdyż dopiero teraz zauważyłam, że nasze informacje o chondromalacji są wprost przekopiowane z forumowiska. Naprawię to jak najszybciej, przez umieszczenie linku, a w przyszłości będę starać się pilnować, aby takie sytuacje nie miały miejsca. Dotyczy to zresztą wszystkich źródeł internetowych.

Hmmm... to tyle chyba na szybko, zapraszam na priva w celu ewentualnej dalszej dyskusji.

_________________
Pomożesz innym dzieląc się swą wiedzą i doświadczeniami. Zacznij od działu "Gdzie się leczyć". On jest najważniejszy...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Propozycja
PostNapisane: 18 sie 2009, o 19:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 maja 2009, o 16:43
Posty: 1065
Lokalizacja: Wrocław
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Zm. zwyrodnieniowe
Chondromalacja III-IV
Boczne przyparcie rzepki
Reaktywne zapalenie stawów (?)
Arthas mnie przekonał i dopiął swego. Fuzja została postanowiona, a współpraca wygląda nad wyraz obiecująco :-).
Wierzę, że wspólny serwis będzie lepszy od tego co moglibysmy osiągnąć w pojedynkę :-). No to do dzieła!

_________________
Pomożesz innym dzieląc się swą wiedzą i doświadczeniami. Zacznij od działu "Gdzie się leczyć". On jest najważniejszy...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL