forum o naszych kolanach

Teraz jest 16 kwi 2024, o 21:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: moje kolana
PostNapisane: 31 gru 2010, o 13:33 
Offline

Dołączył(a): 29 gru 2010, o 17:26
Posty: 8
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: chondromalacja II stopnia obu kolan
ja jestem tutaj od niedawna
w zasadzie problemy z kolanami miałam do zawsze, nie miałam żadnej kontuzji, ot ak zaczęły mnie boleć jakiś czas temu (może przez to że mam płaskostopie poprzeczne oraz problemy z biodrami - być może), i tak sobie chodzę z tym bólem już ponad 4 lata, który jest raz lżejszy raz silniejszy, raz byłam na rehabilitacji, teraz drugi raz w marcu jestem zapisana do LIMIU na Domaniewskiej w wawie,
w międzyczasie 3 ciąże rok po roku z pewnością mocno nadwyrężyły moje kolana, przy czym od zawsze prawe kolano było "do wymiany" teraz doszło lewe kolanko.
co mogę napisać jeszcze to to, żę pierwsza ciąża z powodzeniem jakby "cofnęła" moją kolanową przypadłość tj chondromalację II stopnia - w zasadzie ani w ciąży ani potem po porodzie i w trakcie drugiej ciąży nie miałam najmniejszych problemów z kolanem, dopiero po tzreciej ciąży jak wyżej pisałam znowu się odezwało kolano prawe i dołączyło lewe kolano - oba kolana chondromalacja II stopnia, przewidywane zastrzyki jak tylko dziecię od piersi odstawię, rehabilitacja w między czasie.
Teraz dodatkowo szukam specjalisty dobrego który skierowałby mnie na rezonans magnetyczny - jak pisałam w innym wątku dr Szymanek z LIMU w Warszawie nie jest dobry. chciałabym dokładnie wiedzieć co się dzieje z moimi kolanami, z prawym przede wszystkim ponieważ po USG właśnie u DR Szymanka w zasadzie wszystko u mnie jest wporządku :evil: jest chondromalacja II stopnia ale w zasadzie nie jest tak źle...a mnie kolano napie...niczna bardzo i raczej wątpię, że wszystko jest z nim ok, więc albo USG kolejne albo Rezonans magnetyczny.
Dodatkowo to moich atrakcji z kolanami mam również problemy ze stopami - w prawej stopie podejrzenie nerwiaka Mortona (diagnoza wystawiona przez dr Szymanka przy czym co to jest ów nerwiak musiałam się sama dokształcić w necie bo Pan Dr nie raczył mnie o tym poinformować) - rezonans na stopę mam za dwa tygodnie, dodatkowo podejrzenie tego samego nerwiaka w prawej stopie (skierowanie na rezonans muszę wydębić)
ot i całaj moja historia :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL