forum o naszych kolanach

Teraz jest 17 kwi 2024, o 01:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: bol po zewnetrznej stronie kolanaproblem ze stopa
PostNapisane: 21 gru 2010, o 07:10 
Offline

Dołączył(a): 21 gru 2010, o 07:02
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: bol kolana
Wiec męczy mnie pewien problem od dość długiego czasu.otóż 31 października po zawodach po przekroczeniu mety poczułem bol pod posladkiem jakby skórcz zlekcewazylem to myśląc ze to zwykle naciagniecie i rozsciagne to sobie . Tydz później pobieglem kolejne zawody trochę czułem ten bol pod posladkiem ale nieprzeszkadzal mi za bardzo .po tym zrobiłem sobie 3 dni przerwy masowalem nogę kijkiem rozsciagalem bol był cały czas Raz większy raz mniejszy trenowalem dalej około na początku grudnia poczułem na treningu bol kolana był na tyle silny ze nie dałem rady zrobić przrbiezek po treningu udalem sie do lekarza stwierdził naderwany przyvzep miesnia dwuglowego uda 2 tyg pauzy w bieganiu rehabilitacja ( elektrostymulacja , ultradzwieki laser, plastry, masarze itp czyli wszystko to co robi sie w takim przypadku minęły dwa tyg rehabilitacji a ja nie czuje sie lepiej, noga nie była obciążają nie trenowalem pełen odpoczynek lecz po dwóch tyg nie czułem poprawy , wyczytałem na stronie bieganie.pl przy opisie ćwiczeń Marszałka ze czasem lekarze złe diagnozuja taki przypadek rozpocząłem rozciaganie stosując ćwiczenia marszałka zdecydowana poprawa nie czuje Juz bólu pod posladkiem poszedłem Dzis na pierwszy trening nie czułem bólu pod posladkiem ale kolano bolało mnie nadal zauważyłem ze mam problem ze spadaniem na pięte w tej nodze gdzie boli mnie kolano gdy tylko celowo chce wylądować na piecie noga automatycznie uderza cała powieszchnia nie wiem co ro MoZe być Takze jak biegam czuje ze ta noga głośniej uderza w asfalt czy jest możliwość rozsciagniecia .bylem u lekarza stwierdzil mocno napiete pasmo biodrowo piszczelowe zastanawia mnie tylko jedna rzecz czy to moze miec wplyw namoja stope?ze nie moge ladawac na piecie jak biegne lub gdy prubuje stanac na piecie jedna noga?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL