forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 21:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Witam Kolanowców!!
PostNapisane: 20 maja 2014, o 12:22 
Offline

Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:51
Posty: 12
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Jestem już po 2 wizycie czeka mnie 3, i widzę poprawę! Fakt że stosuję się sumiennie do ćwiczeń zalecanych ale Pan Arek też kolejny raz się napracował nad prostowaniem mi stopy ;) która jak to określił razem z nogą była w kształcie rogala. Przekręcona do wewnątrz. Sam rozciąga mi troczek który można rozciągnąć manualnie a nie koniecznie podcinać bo jest i tak luźny. Poza tym moja bezmięsna dieta też ma tu znaczenie czemu do tej pory zaprzeczali lekarze. Jem colaflex na mięso na razie nie umiem się przestawić.Jest lepiej jestem szczęśliwa również z tego powodu że mi tak doradziłas. Dziękuję! :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Witam Kolanowców!!
PostNapisane: 23 maja 2014, o 17:17 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2014, o 14:10
Posty: 6
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: KONFLIKT RZEPKOWO-UDOWY
Witajcie Kelly i Eliza
Jestem w drugim miesiącu rehabilitacji u Pana Arka. Bolało mnie już kolano jak przechodziłem, teraz nic mnie nie boli😀. Gość jest bardzo skuteczny i w moim przypadku. Noga pracuje zdecydowanie lepiej a w zasadzie obydwie. Jeszcze chrupiocze jak ja to mówię ale nic mnie nie boli. Cały czas pracujemy nad troczkami i układem biomechanicznym. Wróciłem do lekkich treningów i czuje się rewelacyjnie. Tak jak mówisz Kelly facetowi można zaufać. Pozdrawiam i życzę takich samych postępów w leczeniu jak moje ☺!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Witam Kolanowców!!
PostNapisane: 26 lut 2015, o 12:57 
Offline

Dołączył(a): 26 lut 2015, o 12:25
Posty: 9
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: po artroskopi kolana w 2014 r, koślawość kolan, boczne przyparcie, chondro II/III st
Witam :D

Bardzo proszę o podanie bliższych namiarów na pana Arka, w jakim mieście pracuję?
Mam ten sam problem, nieudana rehabilitacje i niepotrzebną artoskopie.
A to co piszecie jest bardzo optymistyczę. Zazdroszczę :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Witam Kolanowców!!
PostNapisane: 26 lut 2015, o 23:31 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2014, o 14:10
Posty: 6
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: KONFLIKT RZEPKOWO-UDOWY
Witaj
Pn Arek jest z Wrocławia, namiary i coś o nim masz na Znanym Lekarzu.
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych zabiegów


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Witam Kolanowców!!
PostNapisane: 27 lut 2015, o 10:29 
Offline

Dołączył(a): 26 lut 2015, o 12:25
Posty: 9
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: po artroskopi kolana w 2014 r, koślawość kolan, boczne przyparcie, chondro II/III st
Dziekuję za szybką odpowiedz, niestety do Wrocławia dalekoooo :( Z Gdańska jestem, ale dziękuje, będe szukac dalej. Pozdrawiam kolanowców :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Witam Kolanowców!!
PostNapisane: 13 mar 2015, o 14:18 
Offline

Dołączył(a): 11 gru 2013, o 14:23
Posty: 19
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: nieznane bóle kolana i nogi po rekonstrukcji acl
Malgosiacz ja też jestem Gdańska i też mam problemy bólowe. Podobno m.in. boczne przyparcie i wiele innych. Byłem w bardzo polecanym miejscu - Amitis przy AWF-ie. Mam mieszane uczucia, gdyż wcale mnie nie "zbadali", nie sprawdzili mojej postawy (biodra, stopy) tylko oparli się na wynikach badań. Ale są bardzo polecani i może Tobie pomogą. Może jestem zbyt wymagający ale jak patrzyłem na osoby ćwiczące obok mnie to zauważyłem, że wszystkich prowadzą jedną ścieżką, a wydaje mi się że osoba po rekonstrukcji acl i osoba z bocznym przyparciem powinny mieć inne ćwiczenia. Daj znać jakie wrażenia jakbyś się zdecydowała do nich pójść, a może uda Ci się namierzyć kogoś innego to chętnie czekam na info.pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Witam Kolanowców!!
PostNapisane: 14 mar 2015, o 20:47 
Offline

Dołączył(a): 26 lut 2015, o 12:25
Posty: 9
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: po artroskopi kolana w 2014 r, koślawość kolan, boczne przyparcie, chondro II/III st
Witaj Martinez :)
Jestem właśnie "świeżym" pacjentem Amitis. 3,5 mies i niestety efekt mizerny. Ale może taki ze mnie dziwny egzemplarz.
Obsługa miła, ale o różnym poziomie wiedzy i doświadczeniu, ale dla podstawowych przypadków to wystarcza.
O indywidualne prowadzenie b. trudno, przeważnie to masówka, ale za takie pieniądze to chyba nie można tego wymagać.
Jednak nie krytykuje, bo nie wiem jaki byłby mój stan zdrowia jakby nie oni. I widziałam zadowolonych pacjentów.
Ale też mi zabrakło takiej "kompleksowości", tzn spojrzenie na ból kolan przez pryzmat kręgosłupa, bioder itp.
I dlatego wybieram się do osoby polecanej tu na forum przez Lukasa:
Gabinet Masażu Leczniczego Wojciech Skrobot
Telefon kontaktowy:
0501 183 700
ul. Bitwy Pod Płowcami 6 B 81-775 Sopot
Może będzie dobry efekt???????????? :?:
A co do ćwiczeń, to są one dopiero pózniej modyfikowane, a na początek są takie same u wszystkich kolanowców.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Witam Kolanowców!!
PostNapisane: 17 mar 2015, o 14:34 
Offline

Dołączył(a): 11 gru 2013, o 14:23
Posty: 19
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: nieznane bóle kolana i nogi po rekonstrukcji acl
Też uważam , że do podstawowych przypadków się nadają ale dla osób z problemami to już chyba gorzej.
Daj znać jak będziesz po u W.Skrobota bo też o nim słyszałem, podobno wykłada na AWF-ie ale pytanie czy jest w stanie nam pomóc.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Witam Kolanowców!!
PostNapisane: 7 kwi 2015, o 07:46 
Offline

Dołączył(a): 11 gru 2013, o 14:23
Posty: 19
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: nieznane bóle kolana i nogi po rekonstrukcji acl
mam jeszcze namiary na Osteo-Fiz Leszek Mering w Sopocie. Polecony przez lekarza z innego miasta. Niestety trudno znaleźć jakieś opinie na jego temat. Myślę, że trzeba odżałować kolejne złotówki, pójść na jedną wizytę i zobaczyć co gość sobą reprezentuje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Witam Kolanowców!!
PostNapisane: 8 kwi 2015, o 21:17 
Offline

Dołączył(a): 26 lut 2015, o 12:25
Posty: 9
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: po artroskopi kolana w 2014 r, koślawość kolan, boczne przyparcie, chondro II/III st
Witam ponownie :D
U Skrobota jeszcze nie byłam, ale w TOM-Med w Sopocie.
Mam bardzo mieszane uczucia,(raczej negatywne),ale nie chcę się zbytnio rozpisywać na forum.
(ew. na priw).
Mam wzmacniać głowę przyśrodkową. Podobno ją pierwszą powinno się odbudowywać, bo rozbudowa pozostałych mięśni tylko ją blokuję.
Zaproponowali mi 6 mies rehabilitację, 3x tyg.
A jak twoje kolano Martinez, ćwiczysz, rehabilitujesz się?

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL