forum o naszych kolanach

Teraz jest 16 kwi 2024, o 15:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witam :)
PostNapisane: 16 lut 2014, o 22:39 
Offline

Dołączył(a): 16 lut 2014, o 22:05
Posty: 2
Lokalizacja: Katowice
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Dolegliwości bólowe stawu kolanowego ; stan po dawnym urazie złuszczeniu nasady kości piszczelowej . Czas zrobił swoje ; zwyrodnienia stawu ...ból ...trudności w chodzeniu . Diagnoza po RTG Uszkodzenie łakotki przyśrodkowej
Witam pięknie i miło . Myślę , że dobrze trafiłam i znajdę tutaj bratnie dusze jeśli chodzi o problemy związane z bólem ...stawu kolanowego . Po ciężkich przeżyciach losowych ...tydzień temu wystawiona diagnoza ścieła mnie z nóg . Szukałam ratunku ...podjełam leczenie ; leki structum 500 mg 2 x 1 , piascledine . Zastrzyki w kolano ; ...jeden już mi podano . Jestem załamana ...czytam i włosy mi się jeżą na głowie . Pójdę spać ...myślę , że sen dobrze mi zrobi ...ostatnio jestem zakręcona jak naleśnik . Lusia


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Witam :)
PostNapisane: 29 mar 2014, o 10:54 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2014, o 22:16
Posty: 6
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: diagnoza staw kolanowy;rozlana chondropatia IIst. na przyśrodkowej częsci powierzchni stawowej rzepki, łękotka przyśrodkowa w częsciowej ekstruzji.
Witam. Lusiu czy tylko miałas RTG przy swojej diagnozie?Pozdro


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Witam :)
PostNapisane: 29 mar 2014, o 15:58 
Offline

Dołączył(a): 16 lut 2014, o 22:05
Posty: 2
Lokalizacja: Katowice
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Dolegliwości bólowe stawu kolanowego ; stan po dawnym urazie złuszczeniu nasady kości piszczelowej . Czas zrobił swoje ; zwyrodnienia stawu ...ból ...trudności w chodzeniu . Diagnoza po RTG Uszkodzenie łakotki przyśrodkowej
malina napisał(a):
Witam. Lusiu czy tylko miałas RTG przy swojej diagnozie?Pozdro
_____________Hejka Malina :) Tak ...jak pisałam ;...diagnozę wystawił mi młody lekarz po RTG stawu kolanowego . Byłam załamana ...dopiero co zmieniłam pracę a tu ...masz Ci babo placek! Moja praca to 8 godzin na nóżkach z małymi przerwami a więc ,, zimna zupa'' dlatego potrzebna była szybka pomoc . Taka diagnoza po RTG to ponoć jak wróżenie z fusów ...ale o tym dowiedziałam się z czasem . Kolano się blokowało na tyle , że czasami nie mogłam się ruszyć ...ani kroku dalej i to w najbardziej nieodpowiednich momentach ...samo życie . Jednakże pewnego dnia staw ,, powiedział'' THE END i spuchł jak bania :( Nadal jestem w trakcie leczenia ;... po 4 zastrzykach Biovisc ...jest lepiej , kolano się nie blokuje ale nie ma się co czarować ...ból nie ustępuje tak do końca . Nadal biorę structum 500 mg i staw odpoczywa po zastosowaniu kwasu hialuronowego . Za miesiąc badania kontrolne i ...zobaczymy co dalej . Pozdrawiam wiosennie ________Lusia


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL