forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 13:15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czesc
PostNapisane: 2 lis 2013, o 00:08 
Offline

Dołączył(a): 1 lis 2013, o 23:58
Posty: 2
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Chondromalacja
Witam wszystkich,

Zarejestrowalem sie poniewaz widze ze jest tu mnostwo ekspertow a ja mam wlasnie dziwne uczucie goraca w kolanach i cos tam chrzesci i trzeszczy :)
Duzo biegam i uprawiam sportow ale ostatnio przesadzilem na gorskiej wyprawie i wlasnie od czasu tego trekingu jakis mam dyskomfort w kolanach w sprawie ktorego bede meczyl forumowiczow

Pozdrawiam
Explorer


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czesc
PostNapisane: 6 lis 2013, o 21:08 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2012, o 02:30
Posty: 9
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: ścieranie sie rzepki
przeczytaj to jak cie zainteresuje to odezwij sie


Od ostatniego czasu kiedy tu zaglądałem dużo się zmieniło,kiedyś pisałem ze ma problem z lewym kolanie na początku nie wiedziałem co i jak ale z czasem po wizytach u lekarzy wreszcie doszedłem do tego co mi jest ,przyparcie boczne rzepki teraz w obu kolanach,chodziłem po lekarzach po szpitalach miałem rozmaite rehabilitacje,wszystko pomagało ale na krotko ,w pewnym momencie już zastanawiałem się nad operacja .Bol był taki ze więcej siedziałem w domu niż bylem w pracy więcej pochodziłem nogi bolały I tu napisze coś co zaraz wam się wyda nie możliwe albo ze oszukuje i żeby ktoś nie myślał ze to jest jakaś REKLAMA BRON PANIE BORZE .Z pomocą przyszła mi dziewczyny mama gdzieś tam usłyszała o jakim kolagenie ze komos pomógł na kregoslub i takie tam ,a ze sama miała problemy zakupiła ten kolagen po jakieś prezentacji,dziewczyna moja naciskała żebym i ja poszedł i posłucha o tym ze moze na moje kolana pomorze ja jestem strasznym niedowiarkiem i nie wieże w leki na wszystko i ze raptem ozdrowieje i bene chodził,na dodatek za nie byle jakie pieniądze,pomyślałem jakieś wyłudzanie pieniędzy . wreszcie namówiła mnie na posłuchanie prezentacja ,i kupienie na spróbowanie ,nawet po tym co posłuchaniu nie bardzo wierzycielem,zaczolem przyjmować tabletki kolagenowe pozyskiwane z rybich skór przyswajalne w 97% i smarować żelem kolagenowym po miesiącu jedzenia tabletek i smarowania nie widzialme różnicy powiedziałem ze więcej tego nie kupie i ze to jest sciema ale dziewczyna postawiła na swoim i kopiła wiecej mówiąc ze to za krotki okres ,no i miała racje po prawie 2 miesiącach zaczęło się dziać coś czego nie da sie wyjaśnić kolana przestają bolec piec grzac sie kiedyś żeby gdzieś dalej wyjść musialem kleić nogi tejpami a teraz chodzę bez i nie odczuwam bólu .podobno efekt koncowy widac dopiero po 6 miesiecy do roku czasu wiec mysle ze tylko bedzie lepiej .jak by ktoś chciał wiedzieć więcej proszę pisać postaram sie sumienie odpowiedziec


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czesc
PostNapisane: 9 lis 2013, o 13:42 
Offline

Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 21:07
Posty: 54
Lokalizacja: Kraków
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Kolano lewe: Nawracające bóle i podrażnianie ciała Hoffa w stawie rzepkowo-udowym, o nieznanej bliżej przyczynie, chondromalacja I-II, zanik VMO i trudności z odbudową. Kolano prawe: pobolewa, ale według badań całkiem zdrowe, ostatnio zniknęła nawet chondromalacja...
Próba zdiagnozowania i leczenia utknęła w martwym punkcie. Walka nadal trwa...
Nie reklama, a piszesz o tym w kilku wątkach. Wygląda to trochę, wybacz, jak spam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czesc
PostNapisane: 12 lis 2013, o 03:11 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2012, o 02:30
Posty: 9
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: ścieranie sie rzepki
jak bym chciał reklamować to bym napisał nazwę tego .Poiwelam to bo to naprawdę pomaga jestem żywym dowodem na to mogę to wszystko udowodnić mam badania z usg rezonansu przed i po stosowaniu tych tabletek i żelu nawet lekarz nie wiedział co powiedzieć .Wiec powielam to żeby innym tez pomóc czego jak się chce komuś pomóc to odrazu jest coś zle


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL