forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 19:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: witam wszystkich
PostNapisane: 15 paź 2013, o 18:30 
Offline

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 17:57
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Zajrzałam na to forum w poszukiwaniu informacji na temat leku Plascledine, ale jak poczytałam niektóre posty doszłam do wniosku, że może warto poprosić Was o rady i wskazówki. Moim głównym problemem od ponad 30lat jest kręgosłup, który ostro dostawał w kość i wreszcie się zbuntował. Ale w od ubiegłego roku zaczęłam mieć problemy z nogami. Podczas spoczynku nie odczuwam bólu, problem zaczyna się podczas ruchu. Najpierw przeszywający ból w kolanach, drętwienie mięśni ud / jakbym miała straszne zakwasy/ a na koniec dołącza do tego ból bioder. Wrażenie koszmarne, jakby wszystko miało się za moment rozsypać. Doszło do tego, że pokonanie 100metrów bez przystanku stanowi nie lada problem. Jazda na rowerze też stała się koszmarem. O chodzeniu po schodach nawet nie wspominam. Boję się, że za jakiś czas ból nie pozwoli mi w ogóle funkcjonować. Wizyta u lekarza reumatologa / czekałam na nią prawie pół roku/ sprowadziła się do wypisania recepty i skierowania na rehabilitacje/ ale te dopiero będą w kwietniu przyszłego roku/.
Poradźcie mi co mogę zrobić, co to w ogóle może być. Bo lekarz żadnej diagnozy nie postawił, zresztą nawet nie obejrzał tych moich biednych kolan.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: witam wszystkich
PostNapisane: 13 sty 2014, o 02:13 
Offline

Dołączył(a): 16 lis 2009, o 01:37
Posty: 85
Typ użytkownika: Profesjonalista
Mój problem: www.centrum-synergia.pl
Ból w obu kończynach, który opisujesz sugeruje poważny problem neurologiczny (ucisk na splot nerwowy). zamiast reumatologa, proponowałabym neurologa. I to dobrego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL