forum o naszych kolanach

Teraz jest 19 mar 2024, o 06:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Chondro - Gide
PostNapisane: 14 sie 2011, o 23:36 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2010, o 14:43
Posty: 10
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Witam. Jestem po operacji kolana metoda AMIC. Przyszyto mi do rzepki i kłykcia błonę kolagenowa Chondro-Gide. Czy ktos z Was mial z tym do czynienia i moze cos napisac na ten temat?? Czy moze ktos tez jest po takiej operacji??
Pozdrawiam ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Chondro - Gide
PostNapisane: 16 sie 2011, o 14:33 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2011, o 09:41
Posty: 11
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: chondromalacja 2st rzepki i plateau piszczeli 1 stopnia w prawym kolanie , chondromalacja plateau piszczeli 2 stopnia w lewym kolanie
dzaga13 napisał(a):
Witam. Jestem po operacji kolana metoda AMIC. Przyszyto mi do rzepki i kłykcia błonę kolagenowa Chondro-Gide. Czy ktos z Was mial z tym do czynienia i moze cos napisac na ten temat?? Czy moze ktos tez jest po takiej operacji??
Pozdrawiam ;)



Może nie odpowiem na te pytanie ;p ale sam mam pytanie ;p chciałbym się dowiedzieć ;p jaki stopień uszkodzenia chrząstki miałaś na kłykciach i rzepce ;p i ile taka operacja kosztuje ? ;>
Pozdrawiam ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Chondro - Gide
PostNapisane: 16 sie 2011, o 14:44 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2010, o 14:43
Posty: 10
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Uszkodzenie bylo III/IV stopnia i zaplacilam za błone kolagenowa 5tyś zl a operacja i pobyt w szpitalu byl na NFZ. Operowana byłam w Poznaniu. Podam link w którym jest opisane wszystko co do tej metody.
http://www.geistlich.com/upload/docs/pd ... lowres.pdf
Tu dowiesz sie wiecej na ten temat.
Jak narazie jestem 7 tygodni po operacji i za wiele jeszcze nie moge wiec nie doradze Ci jak sie spisuje ta błona w moim kolanie.. ;)
Ale jakbys miał jeszcze jakies pytania to śmiało pytaj :) Ale moze ktos jednak sie znajdzie kto tez przeszedl taka operacje :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Chondro - Gide
PostNapisane: 6 mar 2018, o 23:46 
Offline

Dołączył(a): 5 lut 2018, o 02:59
Posty: 57
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Chondromalacja w stawie rzepkowo-udowym III/IV; chondromalacja na kłykciu przyśrodkowym kości udowej III/IV. Kiedyś bardzo duża aktywność: konie, narty, łażenie po górach. Teraz kiszka.
Witam
Minęło trochę czasu od Twojej operacji. Ja za tydzień będę miała podobną. Jak się sprawuje kolanko? Jak aktywność sportowa? Jak wyglądała rehabilitacja? Błona się sprawdziła? I ostatnie pytanko. Napisałaś , że w Poznańskim szpitalu była mozliwość podzielenia kosztów. Operacja przez NFZ a błona zapłacona przez pacjenta. Możesz napisać, w którym szpitalu?Szukam takiego miejsca. Zawsze to taniej....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL