forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 15:43

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Chondromalacja II-III
PostNapisane: 31 lip 2011, o 19:51 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2011, o 19:18
Posty: 2
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Chondromalacja II-III
Witam serdecznie. Jestem tu nowa. Ostatnio bardzo dokuczają mi kolana. Strasznie w nich trzeszczy podczas zginania.Bolą gdy wchodzę lup schodzę po schodach. Zrobiłam USG kolan . Podaję opis w skrócie kolana lewego- Lateryzacja rzepki. Chrząstka szklista w widocznym zakresie o nierównych zarysach, ścieńczała do 1,4 najpewniej z ogniskami pęknięć na kłyukciu przyśrodkowym.Troczki boczne rzepki o zatartej echostrukturze . Ciało tłuszczowe Hoffy normoechogeniczne. Wnioski - chondromalacja 2 i 3 stopnia. Kolano prawe o podobnym opisie. Czy to są poważne zmiany . Dodam , że mam zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych , a nie jestem osobą otyłą -mam 39 lat . Wizytę u Ortopedy mam dopiero w październiku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Chondromalacja II-III
PostNapisane: 11 sie 2012, o 03:20 
Offline

Dołączył(a): 19 sie 2009, o 16:32
Posty: 50
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Chondromalacja 2/3 stopnia boczne przyparcie rzepki.kolano skoczka.
Już dawno po wizycie co ? post napisany już jakiś czas temu .jak tam kolanka powiem ci tyle ja w wieku 16 i 17 lat miałam już stwierdzono chondromalacje 2/3 stopnia w obu kolanach.Nato też operowane obydwie nogi dotego fałdy maziówki. Najświerzszy problem to kolano skoczka a dodam tylko tyle że mam dopiero 20 lat.Czy twoje wyniki to coś powarznego ta trujka to spore uszkodzenie też zalerzy czy rozległe.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL