forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 22:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problemy z chrzastka, niekoniecznie w kolanie
PostNapisane: 29 mar 2010, o 17:14 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2009, o 22:50
Posty: 91
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Witajcie!
Na wstepie chcialam zapytac, czy ktos z Was ma problemy z chrzastka w innych stawach? Otoz od pewnego czasu (5-6 tygodni) mecza mnie bardzo mocno dolegliwosci nadgarstka. W chwili obecnej jest juz tak zle, ze najmniejszy ruch wiaze sie z ostrym bolem. I zaczelam sie zastanawiac, czy przypadkiem nie jest za to winna chondromalacja. Nadgarstek byl zlamany dwukrotnie w tym samym miejscu, do tego przez lata treningow przeciazany. Juz kiedys lekarz mi powiedzial, ze bardzo glosne trzaskanie (duzo gorsze niz w moim kolanie z chondro III stopnia), ktore pojawilo sie po zlamaniach jest wynikiem wytarcia chrzastki, wiec by to pasowalo. Bol pojawil sie z nikad, w zasadzie raz na jakis czas dolegliwosci nasilaly sie, ale nigdy az tak, zebym nie mogla ruszac reka. Czy wiecie co ewentualnie z takim czyms robic? Oczywiscie chlodze pare razy dziennie zelem, smaruje masciami przeciwzapalnymi, dodatkowo dzis usztywnilam reke opaska elastyczna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Problemy z chrzastka, niekoniecznie w kolanie
PostNapisane: 29 mar 2010, o 18:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2010, o 23:55
Posty: 46
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: artroskopia kolana prawego, resekcja fałdu przyśrodkowego i przerośniętego ciała Hoffy
Ja słyszałam tylko o zespole cieśni nadgarstka przy rece przeciążonej :roll: ale wpadłam na tekie coś http://www.sport-klinika.pl/informator.php?page=reka


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Problemy z chrzastka, niekoniecznie w kolanie
PostNapisane: 18 cze 2010, o 17:33 
Offline

Dołączył(a): 8 cze 2010, o 13:19
Posty: 6
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: proteza deuca dwuprzedz. od 1,5 roku, kolano po artroskopii ze względu na ból, problemy z błoną maziową
witaj aneeke co do trzeszczeń w nadgarstku to u mnie pojawiły się takowe jakiś czas temu - intensywnie grałam w siatkę przez 10 lat, obecnie mam stan zapalny kolana, jestem ednokolanowcem i ból w nadgarstku pojawia się adekwatnie do bólu w kolanie więc chyba coś w tym jest!!! także ból "między kośćmi" śródręcza potrafi się odezwać


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL