forum o naszych kolanach

Teraz jest 18 kwi 2024, o 08:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Biovisc Ortho
PostNapisane: 15 sty 2010, o 13:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2010, o 20:58
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: 10. mies. rozpoznano u mnie chondromalację stawu kolanowego. Lekarz zalecił mi injekcje do stawu kolanowego preparatem Biovisc Ortho (podobno zamiennik/odpowiednik drogich:Hyalgan, Synvisc, Synocrom). W aptekach nic o tym leku nie słyszano (telefonowano nawet do hutowni). Czy ktoś moze mi pomóc?
Przed 10. miesiącami rozpoznano u mnie chondromalację stawu kolanowego. Po serii rehabilitacji i zażywania Arthron compl. Nie nastąpiła żadna poprawa. Lekarz zalecił mi injekcje (6)do stawu kolanowego preparatem Biovisc Ortho (podobno znacznie tańszy zamiennik/odpowiednik drogich: Hyalgan, Synvisc, Synocrom). W aptekach nic o tym leku nie słyszano (telefonowano nawet do hutowni, tylko w aptece szpitalnej Kliniki na Banacha wiedziano co to za lek ale zaproponowano mi jeden w wymienionych leków za 245 zł 1 amp.). Czy ktoś moze mi pomóc?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biovisc Ortho
PostNapisane: 15 sty 2010, o 14:19 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2009, o 22:50
Posty: 91
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Coz, jezeli nigdzie tego nie ma to moze sprobuj jednak Synocromu? Ostatecznie nie jest az taki drogi, ja placilam 120zl za jedna sztuke. Masz miec az 6 iniekcji? Ktorego stopnia chondromalacje masz?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biovisc Ortho
PostNapisane: 16 sty 2010, o 23:37 
Offline

Dołączył(a): 23 paź 2009, o 16:18
Posty: 31
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Chondromalacja II/III w prawym kolanie stwierdzone po artroskopii, lewe po objawach podobnie
aneeke napisał(a):
Coz, jezeli nigdzie tego nie ma to moze sprobuj jednak Synocromu? Ostatecznie nie jest az taki drogi, ja placilam 120zl za jedna sztuke. Masz miec az 6 iniekcji? Ktorego stopnia chondromalacje masz?

Jeśli dobrze poszukać,np. na allegro to Synocrom można kupić poniżej 100 zł za sztukę.

_________________
Tegestolog poszukujący podkładek z Polskich Browarów Piwnych.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL