forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 17:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Brak efektów po kwasie przy CH IIst (blokada ?)
PostNapisane: 15 maja 2015, o 17:57 
Offline

Dołączył(a): 15 maja 2015, o 17:46
Posty: 1
Typ użytkownika: Sympatyk
Witam,
krótko opowiem moją dolegliwość. Od dłuższego czasu mam problemy z kolanami. Ból przy zgięciu z obciążeniem ( wysiadanie z samochodu, klekanie, kucanie itd). Udałem się na rezonans. Wyszło, że mam pękniętą łąkotkę. Zostałem odrazu skierowany na artroskopie. Po zabiegu okazało się że łąkotka jest cała ale mam chondomelacje IIst. Zrobili schaving czyszczenie itp.

Po operacji rehabilitacja, pole magnetyczne, krioterapia i pole magnetyczne. Po operacji kolano boli chyba bardziej niż przed.

3 tyg temu wstrzyknięto mi kwas SYNOCROM FORTE ONE. Kolano możę troche mniej boli. Moge już wysiadać z samochodu jedna nogą (delikatny ból) ale o przysiadzie , klękaniu nie ma mowy. Dziś lekarz stwierdził, że jest "lipa". Nie bardzo wie co dalej robić. Za tydzień mam dostać w to kolano blokadę i zapisać się na wstrzyknięcie Osocza bogato płytkowe.

Ogólnie jestem załamany. Kolana bolą, osocze prawdopodobnie w nowym roku. Cały czas jadę na biofenacu ale to raczej dłużej nie będę tego ciągnął. Martwi mnie troche ta blokada. Mam 26 lat i nie wiem czy to jest dobry pomysł.

Czy ma ktoś jakieś porady co mogę dalej z tym robić ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Brak efektów po kwasie przy CH IIst (blokada ?)
PostNapisane: 31 lip 2015, o 08:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2013, o 16:04
Posty: 32
Lokalizacja: Chorzów
Typ użytkownika: Profesjonalista
Witam.
Myślę, że warto skonsultować kwestię w gabinecie fizjoterapeutycznym, w celu dokonania badania diagnostyczno - terapeutycznego. Terapeuta będzie mógł przeprowadzić dokładne badanie i ocenę stawu kolanowego. Myślę, że bardzo ważne by ocenić tor rzepki, ocenić funkcję kolana i jego stabilność i przede wszystkim zastanowić się co doprowadziło (jaka mogła być przyczyna) powstałych zmian. Zatem może warto zastanowić się nad zmianą sposób leczenia ? i wdrożyć element kompleksowej rehabilitacji, pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL