forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 13:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Przyparcie boczne rzepki - lekarz/rehibilant Warszawa?
PostNapisane: 8 cze 2017, o 15:52 
Offline

Dołączył(a): 8 cze 2017, o 15:50
Posty: 2
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Witam,

Pierwszy post na forum.

Tak więc stwierdzono u mnie przyparcie boczne rzepki. Swego czasu wybrałem się do lekarza, który przez kilka lat leczył kadrę piłkarską, myśląc że lepiej się wybrać nie da. Dostałem kilka zastrzyków i na tym się jego ekspertyza skończyła. Zasadniczo jest lepiej, ale kolano wciąż czuję. Zacząłem też rehabilitację w luxmedzie, ale oferowana jakość usług była żenująca na tyle, że nawet nie warto się rozpisywać.... Dlatego też szukam dalej.

Czy ktoś z forumowiczów może polecić dobrego specjalistę od kolan w Warszawie. Chodzi mi zarówno o lekarza jak i rehabilitanta. Przymierzam się też do powtórzenia USG i ewentualnie zrobienia rezonansu. Z moich doświadczeń osoba robiąca USG też nie może być "z przypadku", bo wtedy to strata czasu. Także również będę wdzięczny o polecenie miejsca, gdzie można zrobić "porządnie" USG.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przyparcie boczne rzepki - lekarz/rehibilant Warszawa?
PostNapisane: 12 cze 2017, o 14:31 
Offline

Dołączył(a): 8 cze 2017, o 15:50
Posty: 2
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Dzięki za odpowiedź. Akurat się okazało, że mieszkam tuż obok jego kliniki. Także na pewno wypróbuję usługi Pana Krzysztofa.

Natomiast co do "jak nie wiadomo co jest to jest boczne przyparcie". Dokładnie takie miałęm odczucie jak mi lekarz diagnozę stawiał. W zasadzie ledwo co na mnie spojrzał (a w zasadzie spojrzeli, bo byłem u dwóch).

Dlatego będę wdzięczny za polecenie kompetentengo lekarza, żeby się nie okazało, że rehabilituję się na nie to schorzenie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przyparcie boczne rzepki - lekarz/rehibilant Warszawa?
PostNapisane: 30 maja 2018, o 22:50 
Offline

Dołączył(a): 30 maja 2018, o 22:40
Posty: 1
Typ użytkownika: Profesjonalista
Mój problem: Kolana nie mają przede mną tajemnic..
Jak problem z kolanem w Warszawie to tylko Klinika Body Move , tam właścicielem jest Pan Maciej Piechota genialny fizjo specjalizuje się w kolanach. Wystarczy poczytac sobie opinie nawet na znanym lekarzu. Mnie pomógł po 4 artroskopiach nabawiłem sie bocznego przyparcia rzepki i w 12 tygodni wyprostowaliśmy wszelkie tematy. Mega wiedza, przesympatyczny z mega poczuciem humoru, super lekarzy maja na miejscu i badania usg i rózne inne cuda więc mega kompleksowo.tutaj link macie do ich oferty z rehabilitacją . Jedyny problem to parking u nich a własciwie to jego brak, ale ja dawałem rady metrem . Pozdrawiam https://bodymove.pl/rehabilitacja-warszawa/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL